MÖBLER / Bord / Piedestal 6252604
nr 625 2604
Piedestal
Empire-stil, höjd: 80
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 februari 2010
kl 18:07:42
20/2 15:05:39
Karl Johanstil/Empir